Жена заби колата си в дърво, спътникът й е в болница
24-годишна жена е с контузии и наранявания, а мъж е получил фрактура след катастрофа на пътя Бургас – Варна, съобщават от полицията. Инцидентът е станал вчера сутринта между селата Рудник и Старо Оряхово.
Жената била зад волана на лек автомобил „Опел Корса“. Поради движение с несъобразена скорост загубила контрол над колата. Тя излязла от пътя и се блъснала в крайпътно дърво. Пострадалата е прегледана и пусната за домашно лечение. Нейният 26-годишен спътник е получил фрактура на гръден прешлен и е настанен за лечение в блоница „Св. Анна“. Няма опасност за живота му.
Жената била зад волана на лек автомобил „Опел Корса“. Поради движение с несъобразена скорост загубила контрол над колата. Тя излязла от пътя и се блъснала в крайпътно дърво. Пострадалата е прегледана и пусната за домашно лечение. Нейният 26-годишен спътник е получил фрактура на гръден прешлен и е настанен за лечение в блоница „Св. Анна“. Няма опасност за живота му.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус