Жена заби колата си в дърво, спътникът й е в болница

24-годишна жена е с контузии и наранявания, а мъж е получил фрактура след катастрофа на пътя Бургас – Варна, съобщават от полицията. Инцидентът е станал вчера сутринта между селата Рудник и Старо Оряхово.

Жената била зад волана на лек автомобил „Опел Корса“. Поради движение с несъобразена скорост загубила контрол над колата. Тя излязла от пътя и се блъснала в крайпътно дърво. Пострадалата е прегледана и пусната за домашно лечение. Нейният 26-годишен спътник е получил фрактура на гръден прешлен и е настанен за лечение в блоница „Св. Анна“. Няма опасност за живота му.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355