Жена е в болница след първата тежка катастрофа за годината във Варна

Двама души са пострадали в първата тежка катастрофа през новата година във Варненска област. Инцидентът е станал на 2 януари около 12:50 ч. в село Ветрино. 67-годишният водач на „Пежо” не спрял на знак „Стоп” и ударил преминаващо „Рено”. От удара са пострадали пътнички в двата автомобила. 66-годишна жена от виновния за сблъска автомобил е настанена за лечение с фрактура на таз. С по-леки контузии е 36-годишна жена, пътувала в другата кола.

При друг пътен инцидент няколко часа по-късно 36-годишна варненка се размина само с травми, след като се завъртя с управлявания от нея „Крайслер” в село Езерово.

Жена и дете пострадаха в последния инцидент за миналата година. Те са пътували в автомобил, ударен от друга кола около 20 ч. на 31 декември на кръстовището на бул. „Цар освободител” с ул. „Акад. Андрей Сахаров”. След преглед в болница са освободени.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355