Земеделският министър ще открие първото изложение „Подкрепяме българското“ във Варна
Министърът на земеделието и храните Десислава Танева и кметът на Варна Иван Портних ще открият първото изложение от кампанията „Подкрепяме българското".
Инициативата на Министерството е в подкрепа на българските производители в цялата страна и ще се проведе в областните центрове. Местните производители ще имат възможност да представят своята продукция, която да стане достояние до по-широк кръг потребители.
Официалното откриване на кампанията ще бъде от 12:00 часа на входа на Морската градина.
От 13:00 часа във Фестивалния и конгресен център министър Танева ще се срещне със земеделски производители и преработвали от Варненска област.
Инициативата на Министерството е в подкрепа на българските производители в цялата страна и ще се проведе в областните центрове. Местните производители ще имат възможност да представят своята продукция, която да стане достояние до по-широк кръг потребители.
Официалното откриване на кампанията ще бъде от 12:00 часа на входа на Морската градина.
От 13:00 часа във Фестивалния и конгресен център министър Танева ще се срещне със земеделски производители и преработвали от Варненска област.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус