Земеделският министър ще открие първото изложение „Подкрепяме българското“ във Варна

Министърът на земеделието и храните Десислава Танева и кметът на Варна Иван Портних ще открият първото изложение от кампанията „Подкрепяме българското".

Инициативата на Министерството е в подкрепа на българските производители в цялата страна и ще се проведе в областните центрове. Местните производители ще имат възможност да представят своята продукция, която да стане достояние до по-широк кръг потребители.

Официалното откриване на кампанията ще бъде от 12:00 часа на входа на Морската градина.

От 13:00 часа във Фестивалния и конгресен център министър Танева ще се срещне със земеделски производители и преработвали от Варненска област.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355