Завърши българо-румънското противоминно учение „Посейдон 2017”
На 15 март 2017 година в пункт за базиране Бургас се завърна базов миночистач „Прибой” от участието си в българо-румънското противоминно учение „Посейдон 2017”, което се проведе от 5 до 14 март 2017 г. в румънски териториални и международни води в западната част на Черно море.
От 09 до 12 март 2017 г. нашия кораб съвместно с корабите от Втората постоянна противоминна група на НАТО (SNMCMG 2) участваха в 4 дневна операция по прочистване на мини в предварително зададен район.
Базов миночистач „Прибой” бе посрещнат от командира на Флотилия бойни и спомагателни кораби флотилен адмирал Мален Чубенков, който поздрави командира на кораба капитан ІІІ ранг Христо Гинев и екипажа за успешното изпълнение на поставените задачи.
От 09 до 12 март 2017 г. нашия кораб съвместно с корабите от Втората постоянна противоминна група на НАТО (SNMCMG 2) участваха в 4 дневна операция по прочистване на мини в предварително зададен район.
Базов миночистач „Прибой” бе посрещнат от командира на Флотилия бойни и спомагателни кораби флотилен адмирал Мален Чубенков, който поздрави командира на кораба капитан ІІІ ранг Христо Гинев и екипажа за успешното изпълнение на поставените задачи.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус