Затварят за коли центъра на Варна в събота
Центърът на Варна ще бъде затворен за движение на автомобили в предобедните часове в събота. Причината е откриването на новия мото сезон, което ще започне в 9,00 часа и ще продължи до около 13,00 на 1 април.
Движението ще бъде преустановено на площад „Св. Св. Кирил и Методий“ до Катедралния храм „Св. Успение Богородично“, като освободена от коли ще бъде и таксиметровата стоянка.
Ограничава се трафикът и по бул. „Мария Луиза” в частта от пл. „Св. Св. Кирил и Методий” до кръстовището с ул. „Шипка”; по бул. „Владислав Варненчик” - в отсечката от кръстовището с бул. „Съборни” до пл. „Св. Св. Кирил и Методий”, както и по бул. „Христо Ботев” - от кръстовището с ул. „Кракра” до кръстовището с ул. „Бачо Киро”.
Затварянето а булеварди ще доведе и до промяна в обществения транспорт. Автобус 148 ще преминава по бул. "Съборни" и ул. "Антим I", автобусни линии 7, 9, 14, 31, 31А и 109 няма да обслужват спирка "Козирката". Същите ще преминават по бул. "Съборни" и ще обслужват спирка "Централна поща", по ул. "Антим I" и ще се включват в маршрутите си, информират от "Градски транспорт".
В 12,00 часа започва мотошествие, което ще премине по следния маршрут: Катедралата - бул."Мария Луйза" - бул."Осми приморски полк" - бул."Цар Освободител", бул. "Христо Смирненски", бул."Вл.Варненчик” – Катедралата.
„Молим за колегиално и културно движение в колоната, без изпреварвания и стегнато движение, за да не се разкъсва колоната”, отбелязват организаторите.
Партито на мотористите ще продължи в къмпинг „Лагуна” в края на "Златни пясъци". /dariknews.bg
Движението ще бъде преустановено на площад „Св. Св. Кирил и Методий“ до Катедралния храм „Св. Успение Богородично“, като освободена от коли ще бъде и таксиметровата стоянка.
Ограничава се трафикът и по бул. „Мария Луиза” в частта от пл. „Св. Св. Кирил и Методий” до кръстовището с ул. „Шипка”; по бул. „Владислав Варненчик” - в отсечката от кръстовището с бул. „Съборни” до пл. „Св. Св. Кирил и Методий”, както и по бул. „Христо Ботев” - от кръстовището с ул. „Кракра” до кръстовището с ул. „Бачо Киро”.
Затварянето а булеварди ще доведе и до промяна в обществения транспорт. Автобус 148 ще преминава по бул. "Съборни" и ул. "Антим I", автобусни линии 7, 9, 14, 31, 31А и 109 няма да обслужват спирка "Козирката". Същите ще преминават по бул. "Съборни" и ще обслужват спирка "Централна поща", по ул. "Антим I" и ще се включват в маршрутите си, информират от "Градски транспорт".
В 12,00 часа започва мотошествие, което ще премине по следния маршрут: Катедралата - бул."Мария Луйза" - бул."Осми приморски полк" - бул."Цар Освободител", бул. "Христо Смирненски", бул."Вл.Варненчик” – Катедралата.
„Молим за колегиално и културно движение в колоната, без изпреварвания и стегнато движение, за да не се разкъсва колоната”, отбелязват организаторите.
Партито на мотористите ще продължи в къмпинг „Лагуна” в края на "Златни пясъци". /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус