Затварят улици в центъра на Варна, разрешават безплатно паркиране

Промени в организацията на движение ще има в централната част на Варна заради провеждането на регатата „Тол шипс”, на която морската столица е домакин в дните от 1 до 4 октомври.

От 6 ч. днес до приключване на мероприятието в следобедните часове на 4 октомври ще бъде преустановено движението на автомобили по ул. „Вълнолома“. Достъпът за зареждане на търговските обекти в района ще се осъществява ежедневно от 5 ч. до 10:30 ч.

На 2 октомври заради провеждането на Парад на екипажите ще бъдат затворени следните участъци: бул.„Приморски“ - от кръговото на ул.„Преслав“ до кръстовището с ул.“Граф Игнатиев“; ул.„Преслав“ - от кръговото на пл.„Славейков“ до кръстовището с ул.„Одесос“ до кръстовището с ул.„Хан Аспарух“.

Общинският паркинг на бул."Приморски" до входа на пристанището ще може да се ползва безплатно по време на регатата.

На 1 и 2 октомври без такса ще може да се паркира и на служебния паркинг на БМФ, който е разположен срещу входа на пристанището. /dariknews.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355