“Ягуар” отнесе пешеходец във Варна
Пешеходец е блъснат на ул. „Мир“ от лек автомобил “Ягуар” днес около обяд, съобщи Varnautre.bg. Произшествието е станало в района на бензиностанция OMV.
65-годишният мъж е откаран в болница за изследвания. Той е пресичал е на червен сигнал на светофара, съобщиха от полицията.
От удара предната част на колата, която е с ловешка регистрация, е смачкана. Автомобилът е бил управляван от 31-годишен водач. Местопроизшествието е отцепено с конуси, а на пътното платно се забелязва обувка.
На мястото е екип на „Пътна полиция“, който извършва оглед.
65-годишният мъж е откаран в болница за изследвания. Той е пресичал е на червен сигнал на светофара, съобщиха от полицията.
От удара предната част на колата, която е с ловешка регистрация, е смачкана. Автомобилът е бил управляван от 31-годишен водач. Местопроизшествието е отцепено с конуси, а на пътното платно се забелязва обувка.
На мястото е екип на „Пътна полиция“, който извършва оглед.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус