Варненка се натъкна на зловеща находка в морето
Жена е заснела изхвърлен от морето мъртъв делфин до крайбрежната алея във Варна, пише "Петел". Тя изпраща снимка, но изразява и възмущение, че въпреки подадения от нея сигнал, тялото на бозайника е престояло още един ден на същото място.
Ето какво пише очевидката:
„Около 18 ч. на 07.05.2017 г. на 50 метра преди Рибарското селище на крайбрежната алея във Варна, морето изхвърли поредния мъртъв делфин с видими кървави ожулвания по целия корем, явно отново от човешка намеса за съжаление. Подадох сигнал на тел.112. На следващия ден все още тялото му е там.”
Ето какво пише очевидката:
„Около 18 ч. на 07.05.2017 г. на 50 метра преди Рибарското селище на крайбрежната алея във Варна, морето изхвърли поредния мъртъв делфин с видими кървави ожулвания по целия корем, явно отново от човешка намеса за съжаление. Подадох сигнал на тел.112. На следващия ден все още тялото му е там.”
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус