Варненка се натъкна на зловеща находка в морето

Жена е заснела изхвърлен от морето мъртъв делфин до крайбрежната алея във Варна, пише "Петел". Тя изпраща снимка, но изразява и възмущение, че въпреки подадения от нея сигнал, тялото на бозайника е престояло още един ден на същото място.

Ето какво пише очевидката:

„Около 18 ч. на 07.05.2017 г. на 50 метра преди Рибарското селище на крайбрежната алея във Варна, морето изхвърли поредния мъртъв делфин с видими кървави ожулвания по целия корем, явно отново от човешка намеса за съжаление. Подадох сигнал на тел.112. На следващия ден все още тялото му е там.”
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355