Увеличават се болните от остри респираторни заболявания във Варна
Увеличават се болните от остри респираторни заболявания във Варна. Това сочи статистика на Регионалната здравна инспекция.
445 са заболели през настоящата седмица, което е с 5 повече в сравнение с миналата, отчитат от инспекцията.
Няма болни с диагноза грип в инфекциозната клиника на УМБАЛ "Света Марина", разкриха още от РЗИ.
С усложнения след респираторно заболяване са 35 варненци. 20 са пипнали бронхити, а 15 са стигнали до пневмония.
От здравната инспекция допълниха, че 55 варненци са заболели от варицела, а 10 са със скарлатина.
445 са заболели през настоящата седмица, което е с 5 повече в сравнение с миналата, отчитат от инспекцията.
Няма болни с диагноза грип в инфекциозната клиника на УМБАЛ "Света Марина", разкриха още от РЗИ.
С усложнения след респираторно заболяване са 35 варненци. 20 са пипнали бронхити, а 15 са стигнали до пневмония.
От здравната инспекция допълниха, че 55 варненци са заболели от варицела, а 10 са със скарлатина.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус