Ученици се биха в междучасие, единият е с лека телесна повреда

Двама възпитаници на училището в аксаковското село Изворско са се сбили, при което единият е пострадал, съобщиха от полицията.

Боят е станал в 10,30 часа вчера на стълбищна площадка пред школото. Единият от участниците в юмручната схватка е непълнолетен, а другият - малолетен. По-малкият е с лека телесна повреда.

По случая е образувана преписка, уведомена е Районна прокуратура - Варна.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355