Три автомобила горяха във Варна за ден
Три автомобила изгоряха във Варна за по-малко от денонощие през уикенда. При инцидентите няма пострадали хора, но на возилата са нанесени сериозни материални щети.
Първата кола, която е пламнала, е паркиран на улица „Радост” „Опел”. Огънят е избухнал около 10:40 ч. в събота.
Малко след полунощ в неделя пред къща в село Тополи е се е запалило „Пежо”, а няколко часа по-късно на варненския булевард „Осми приморски полк” е горял „Фолксваген”.
Според разследващите пожарите на немските автомобили са възникнали заради техническа неизправност, а причината за третата кола се изяснява.
Първата кола, която е пламнала, е паркиран на улица „Радост” „Опел”. Огънят е избухнал около 10:40 ч. в събота.
Малко след полунощ в неделя пред къща в село Тополи е се е запалило „Пежо”, а няколко часа по-късно на варненския булевард „Осми приморски полк” е горял „Фолксваген”.
Според разследващите пожарите на немските автомобили са възникнали заради техническа неизправност, а причината за третата кола се изяснява.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус