Три автомобила горяха във Варна за ден

Три автомобила изгоряха във Варна за по-малко от денонощие през уикенда. При инцидентите няма пострадали хора, но на возилата са нанесени сериозни материални щети.

Първата кола, която е пламнала, е паркиран на улица „Радост” „Опел”. Огънят е избухнал около 10:40 ч. в събота.

Малко след полунощ в неделя пред къща в село Тополи е се е запалило „Пежо”, а няколко часа по-късно на варненския булевард „Осми приморски полк” е горял „Фолксваген”.

Според разследващите пожарите на немските автомобили са възникнали заради техническа неизправност, а причината за третата кола се изяснява.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355