Тийнейджър с втора присъда за грабеж
19-годишен младеж получи втора присъда за грабеж, след като се призна за виновен пред Варненския районен съд, че на 11 февруари на централния булевард „Владислав Варненчик” е нападнал жена. След като я съборил на земята, той й отнел мобилния телефон и го продал за 50 лева.
Подсъдимият С. Тошков вече има една присъда за грабеж, но това деяние е извършено преди нейното влизане в сила.
След постигнато в съдебна зала споразумение младежът получи наказание 2 години лишаване от свобода, изпълнението на което е отложено с изпитателен срок от 3 години.
Подсъдимият С. Тошков вече има една присъда за грабеж, но това деяние е извършено преди нейното влизане в сила.
След постигнато в съдебна зала споразумение младежът получи наказание 2 години лишаване от свобода, изпълнението на което е отложено с изпитателен срок от 3 години.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус