Студенти от шестте медицински университета се срещнаха във Варна

Над 200 студенти по медицина от шестте медицински университета у нас участваха в годишната среща на членовете на Асоциацията на студентите по медицина, която се проведе във Варна.

След приключване на дискусията, студентите танцуваха и пяха заедно като начин за разтоварване и сближаване.

На 21 и 22 април във Варна ще се състои поредната инициатива „Благодаря ти,докторе”, по време на която студентите ще събират на различни места в града писма на благодарни пациенти до техните лекари и ще им ги предадат лично. Това съобщи Габриела Панайотова-председател на организацията във Варна и член на комитета за човешки права и мир.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355