Студенти от шестте медицински университета се срещнаха във Варна
Над 200 студенти по медицина от шестте медицински университета у нас участваха в годишната среща на членовете на Асоциацията на студентите по медицина, която се проведе във Варна.
След приключване на дискусията, студентите танцуваха и пяха заедно като начин за разтоварване и сближаване.
На 21 и 22 април във Варна ще се състои поредната инициатива „Благодаря ти,докторе”, по време на която студентите ще събират на различни места в града писма на благодарни пациенти до техните лекари и ще им ги предадат лично. Това съобщи Габриела Панайотова-председател на организацията във Варна и член на комитета за човешки права и мир.
След приключване на дискусията, студентите танцуваха и пяха заедно като начин за разтоварване и сближаване.
На 21 и 22 април във Варна ще се състои поредната инициатива „Благодаря ти,докторе”, по време на която студентите ще събират на различни места в града писма на благодарни пациенти до техните лекари и ще им ги предадат лично. Това съобщи Габриела Панайотова-председател на организацията във Варна и член на комитета за човешки права и мир.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус