Шофьор мина на червено, помете моторист

Мотоциклетист е пострадал в катастрофа на кръстовището на ул. «Отец Паисий» и бул. «Цар Освободител». Инцидентът е станал вчера следобед.

58-годишната водачка на лека кола «Пежо» минала на червено и причинила катастрофа с мотоциклет «Сузуки». Мотористът паднал на пътя и получил фрактура на крака.

Той е настанен за лечение в МБАЛ «Св. Анна», без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство. /dariknews.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355