Шофьор мина на червено и прати двама в болница

Двама варненци са пострадали в катастрофа на кръстовището на булевардите „Чаталджа“ и „Осми Приморски полк“. Инцидентът е станал вчера около 14:00 часа. 29-годишният водач на лек автомобил „Тойота“ - И.И. от Силистра, преминал на червено и станал причина за произшествие с преминаващите през кръстовището два леки автомобила.

Вследствие на инцидента шофьорът на лека кола „Алфа Ромео“ - варненец на 32 години, и 29-годишен пътник от същия автомобил са получили контузни наранявания. Няма опасност за живота им.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355