Сеир по нашенски:Катастрофа в едното платно на Аспарухов мост, задръсти и другото

За катастрофирало синьо "Митсибуши" Голд на аспаруховия мост /посока квартала/, съобщи читател на Днес+. Японското возило се е врязало в мантинелата, като на място е била кола на "Военна полиция" и един камион, за който няма информация дали е участник в инцидента.

Засега няма данни за пострадали хора, щетите са само материални.

Нещо друго е направило впечатление на нашия читател, пътувайки към центъра на Варна е попаднал в задръстване, като си е мислел че нещо е станало точно в това платно. Но не би, единствената причина да се бави е, че всички водачи и от свободните ленти /посока центъра/ забавят движение за да видят какво се е случило.

"Що за манталитет, що за чудо. Значи ни трябват само хляб и зрелища, другото не е важно. Изумен съм! Ама то и в политиката май е така...." - възмущава се нашият редовен читател в своя мейл.

*Агенция Днес+ съобщава, на всички които пътуват към Варна да намалят скоростта, защото на излизане от моста е разположен подвижен радар на КАТ.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355