Пътят Варна-Бургас, в района на село Приселци, е вече отворен
Пътят Варна-Бургас, в района на село Приселци, където тази сутрин стана тежка катастрофа, вече е отворен за движение, казаха от Областно пътно управление за Moreto.net.
Според бюлетина на Агенция пътна инфраструктура ограничено остава движението за превозни средства над 12 тона по пътя Варна-Добрич. Заради снегопочистване е затворена отсечката Ветрино-Добротич. Ограничение за всички превозни средства над 3.5 тона има по пътя Варна-Оброчище. За всички МПС е ограничено движението по трасето Кривня-Неново. Същата мярка важи и за пътя Ветрино-Калиманци. Аксаковска панорама-Куманово оот км 0+000 до км 13+500 остава затворен за всички МПС поради навяване, силен снеговалеж и намалена видимост.
Пътят Баирбаши-Суврово вече е отворен. Остава ограничението за движение в отсечката Суворово-Ветрино.
Наш читател изпрати снимки от обстановката в района на Калиманци.
"Снежният капан ни връхлита всяка година. Обилни снеговалежи, силен вятър и неразчистени пътища. От пътната инфраструктура обещават пътищата да бъдат разчистени, но няма и следа от снегорин. Токът спира, водата също, хляба свършва и жителите на селата в тази област са недоволни. Хората не могат да отидат на работа и на училище. Времето в момента е спокойно, но пътя отново е затворен.", гневи се читателят.
Според бюлетина на Агенция пътна инфраструктура ограничено остава движението за превозни средства над 12 тона по пътя Варна-Добрич. Заради снегопочистване е затворена отсечката Ветрино-Добротич. Ограничение за всички превозни средства над 3.5 тона има по пътя Варна-Оброчище. За всички МПС е ограничено движението по трасето Кривня-Неново. Същата мярка важи и за пътя Ветрино-Калиманци. Аксаковска панорама-Куманово оот км 0+000 до км 13+500 остава затворен за всички МПС поради навяване, силен снеговалеж и намалена видимост.
Пътят Баирбаши-Суврово вече е отворен. Остава ограничението за движение в отсечката Суворово-Ветрино.
Наш читател изпрати снимки от обстановката в района на Калиманци.
"Снежният капан ни връхлита всяка година. Обилни снеговалежи, силен вятър и неразчистени пътища. От пътната инфраструктура обещават пътищата да бъдат разчистени, но няма и следа от снегорин. Токът спира, водата също, хляба свършва и жителите на селата в тази област са недоволни. Хората не могат да отидат на работа и на училище. Времето в момента е спокойно, но пътя отново е затворен.", гневи се читателят.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус