Обучават членовете на избирателните комисии във Варненско

Дни преди вота на 26 март, членове на Районната избирателна комисия започват обучения сред представителите на секции във Варна и областта.

Днес от 15 часа срещи ще има в Аврен и в заседателната зала на общината в Долни Чифлик. На 18 март обучение на членове на секционни избирателни комисии ще има в Белослав - от 14 часа, в Девня - от 17 часа в Общината и в читалището в Аксаково - от 11 часа. В същия ден от 11 часа ще се дават разяснения относно организацията на вота и в Дългопол и в Провадия.

На 19 март срещи ще има във Вълчи дол - от 16 часа, в Суворово - от 14 часа и във Ветрино - от 11 часа. На 20 март започва обучението на членове на СИК в район "Одесос" във Варна. Срещата ще се състои от 17:30 часа в Зала "Пленарна" на Общината.

Следващите обучения за председатели и членове за районите "Приморски" и "Младост" ще са на 21 и 22 март на същото място и в същия час. В "Аспарухово" обучението е на 21 март от 17:30 часа в заседателната зала на кметството, а във "Владиславово" ще е от 18 часа на 22-ри в местното читалище. /moreto.net

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355