Наркодилър се призна за виновен
Варненският окръжен съд одобри споразумение между прокуратурата и наркодилъра Борислав Борисов. В началото на месец май в багажника на автомобила му бяха открити 301,04 грама марихуана и амфетамин на обща стойност 2403,18 лева. Малко преди задържането му на паркинга на варненски мол той продал трева на свой клиент.
С подписването на споразумението 30-годишният мъж от силистренското село Ситово получи наказание „лишаване от свобода" за срок от 1 година и 10 месеца, отложено с 3 години изпитателен срок. Той ще плати и глоба в размер на 2500 лева.
Борисов досега не е осъждан и няма криминални прояви, занимава се с отглеждане на пчели и овощни дървета в родното си село.
С подписването на споразумението 30-годишният мъж от силистренското село Ситово получи наказание „лишаване от свобода" за срок от 1 година и 10 месеца, отложено с 3 години изпитателен срок. Той ще плати и глоба в размер на 2500 лева.
Борисов досега не е осъждан и няма криминални прояви, занимава се с отглеждане на пчели и овощни дървета в родното си село.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус