Наградиха ученици шампиони за Деня на спорта
Шампиони от общинските „Ученически игри“ бяха наградени днес по случай Деня на спорта. Церемонията се проведе в Юнашкия салон, а призовете връчиха Коста Базитов, зам.-кмет и Кристиян Димитров, дикерот на дирекция "Спорт".
Отборът по баскетбол на Първа езикова гимназия, с ръководител Дочко Думанов, получиха сребърна монета „Варна – Европейска младежка столица“, а директорът на училището – почетен плакет.
С монети бяха отличени и шампионите в игрите по хандбал - ПГСАГ „Васил Левски“ с ръководител Петър Маринов. Удостоен с плакет бе директорът на училището инж. Магдалена Вуцова. /live.varna.bg
Отборът по баскетбол на Първа езикова гимназия, с ръководител Дочко Думанов, получиха сребърна монета „Варна – Европейска младежка столица“, а директорът на училището – почетен плакет.
С монети бяха отличени и шампионите в игрите по хандбал - ПГСАГ „Васил Левски“ с ръководител Петър Маринов. Удостоен с плакет бе директорът на училището инж. Магдалена Вуцова. /live.varna.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус