Наградиха ученици шампиони за Деня на спорта

Шампиони от общинските „Ученически игри“ бяха наградени днес по случай Деня на спорта. Церемонията се проведе в Юнашкия салон, а призовете връчиха Коста Базитов, зам.-кмет и Кристиян Димитров, дикерот на дирекция "Спорт".

Отборът по баскетбол на Първа езикова гимназия, с ръководител Дочко Думанов, получиха сребърна монета „Варна – Европейска младежка столица“, а директорът на училището – почетен плакет.

С монети бяха отличени и шампионите в игрите по хандбал - ПГСАГ „Васил Левски“ с ръководител Петър Маринов. Удостоен с плакет бе директорът на училището инж. Магдалена Вуцова. /live.varna.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355