Момчето, ударено от волтова дъга във Варна, вече диша самостоятелно

Момчето, което е с 65% изгаряния след инцидент в локомотивното депо във Варна, вече диша и се храни самостоятелно.

Това съобщи доц. д-р Ивайло Въжаров от Военноморската болница в града. Той обаче допълни, че момчето все още е в реанимацията на болницата и не е отминала опасността за живота му, съобщи БНР.

Много хора са се отзовали на призива за кръводаряване, но има нужда от още кръв, казаха от здравното заведение.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355