Момче е с опасност за живота, след вчерашната катастрофа край Варна

Едно от момчетата, което пострада при вчерашната катастрофа в отсечката между Бяла и с. Горица е с опасност, съобщиха от полицията за Moreto.net. Той е настанен в МБАЛ "Св. Анна" със съчетана травма. Още един от пътниците остава в болнично заведение за лечение с фрактура на бедро. Останалите са освободени за домашно лечение без сериозни травми.

Припомняме, че 19-годишен бургазлия губи контрол на аудито, което управлява и се преобръща извън платното за движение. Освен него са пострадали и четиримата му спътници, на възраст 19 години.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355