Медицински сестри от „Света Анна“ отличени на професионалния празник

По случай днешния Международен ден на медицинската сестра, осем представители на професията от универитетската МБАЛ „Света Анна – Варна“ бяха отличени от професионалното съсловие.

С номинации за висок професионализъм по здравни грижи първичното дружество отличи Десислава Димитрова Петрова от Спешно отделение, Мадлен Оник Баклаваджиян и Филка Димова Георгиева от Реанимация и клиничните лаборанти Петя Володиева Николова и Саусан Махер Торк.

С регионални награди днешния ден празнуват Жена Попова от Клиничната лаборатория на МБАЛ „Света Анна – Варна“ и Пламена Бояджиева от Реанимация.

По случай професионалния празник на специалистите по здравни грижи – 12 май, ръководството на лечебното заведение в лицето на изпълнителния директор д-р Николай Коларов и гл.мед.сестра Нина Георгиева, пожелава на всички здраве, устрем и вдъхновение.

И въпреки предизвикателствата - да продължим да отстояваме позициите на достойни професионалисти, ангажирани с най-благородната мисия – запазване на човешкия живот. /dariknews.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355