Мъж си “набра” цветя от гробищата /ВИДЕО/
Кощунството е заснето от една от камерите, монтирани на територията на гробищния парк
Мъж на средна възраст си събра цветя, оставени пред урни на покойници на централните варненски гробища, посред бял ден. Кощунството е заснето от една от камерите, монтирани на територията на гробищния парк. Мъжът, който видимо е добре облечен, паркира автомобила си пред стената с урните.
Сяда на поставената пейка и си взима цветя, оставени пред една от урните. Следва кратка разходка пред стената и отново избор на цветя, оставени пред урна на покойник. След като си е подбрал няколко свежи китки, мъжът оставя цветята на задната седалка на колата си и отново седя на пейката.
В този момент по алеята се задава пешеходка. След преминаването й крадецът на цветя се качва в автомбила си и потегля.
„Както се вижда на клипчето, този господин дойде да си набави безплатно цветя от гробищата (интересно за кого ли направи букета). Никога не е късно да станеш за резил“, възмущават се от „Обреди“, които разпространиха клипчето в социалната мрежа.
„Дано повече хора го познаят този “цветар”, защото и дрешките му са хубави и колата му 2-3 годишна. Срам! В момента се подава жалба в РПУ“, допълва представителка на дружеството./varnautre.bg
*Агенция Днес+ многократно е писала за различните набези на недобросъвестни граждани в Централни гробища. Припомняме, че охранителите от "Спартак" сгащиха варненец да си набавя коледна елха, имаше и най-различни други опити за кражби , които бяха предотвратени своевременно.
Мъж на средна възраст си събра цветя, оставени пред урни на покойници на централните варненски гробища, посред бял ден. Кощунството е заснето от една от камерите, монтирани на територията на гробищния парк. Мъжът, който видимо е добре облечен, паркира автомобила си пред стената с урните.
Сяда на поставената пейка и си взима цветя, оставени пред една от урните. Следва кратка разходка пред стената и отново избор на цветя, оставени пред урна на покойник. След като си е подбрал няколко свежи китки, мъжът оставя цветята на задната седалка на колата си и отново седя на пейката.
В този момент по алеята се задава пешеходка. След преминаването й крадецът на цветя се качва в автомбила си и потегля.
„Както се вижда на клипчето, този господин дойде да си набави безплатно цветя от гробищата (интересно за кого ли направи букета). Никога не е късно да станеш за резил“, възмущават се от „Обреди“, които разпространиха клипчето в социалната мрежа.
„Дано повече хора го познаят този “цветар”, защото и дрешките му са хубави и колата му 2-3 годишна. Срам! В момента се подава жалба в РПУ“, допълва представителка на дружеството./varnautre.bg
*Агенция Днес+ многократно е писала за различните набези на недобросъвестни граждани в Централни гробища. Припомняме, че охранителите от "Спартак" сгащиха варненец да си набавя коледна елха, имаше и най-различни други опити за кражби , които бяха предотвратени своевременно.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус