Лека катастрофа блокира тролеи и автобуси в Аспарухово. Шофьори на ГТ "спасяват положението"
Лека катастрофа в пиковия час тази сутрин, между снегорин и лека кола блокира движението на тролеи и автобуси в Район Аспарухово на бул. "СВ.Св.Кирил и Методий"- точно до центъра, съобщи за Днес+ очевидец на инцидента.
По негови думи водача на снегорина е обикалял оглеждайки камиона с думите "Къде сте тръгнали, като не знаете да карате..! И то зимата."
По първоначални данни няма пострадали при инцидента, но големия проблем е, че се затапи движението на всички тролеи и автобус 17 към града, съобщава още нашия читател. Опашката е била от 2 автобуса и 3 тролея и още няколко автомобила. На спирката към 7,30 часа е имало солидна маса от хора, които чакали "своя" превоз.
От ръководството на "Градски транспорт" реагирали светкавично, като наредили на своите служители да направят всичко възможно пътниците да бъдат превозени без "шикалкавене" вкл. тролеите да включат дизеловия си двигател и така да стигнат до спирките.
"Изключително съм благодарна на ръководството на Градски транспорт, а най-вече на шофьора на тролея който снимах с номер 328. Той включи всички светлини, обърна по-невъзможен за мен начин тролея, който не беше закачен за жиците и се върна на първата си спирка по обходен маршрут и то на заден ход. Не сме чакали много, а повечето хора вече бяха почнали да негодуват. Останах впечатлена от бързата реакция, по принцип сме ставали свидетели на дълго чакане.Такова сега нямаше. Благодаря Ви, дами и господа шофьори на тролеи и автобуси. Знаем, че и вашата работа не е лесна и го оценяваме" - заключава нашия читател.
По негови думи водача на снегорина е обикалял оглеждайки камиона с думите "Къде сте тръгнали, като не знаете да карате..! И то зимата."
По първоначални данни няма пострадали при инцидента, но големия проблем е, че се затапи движението на всички тролеи и автобус 17 към града, съобщава още нашия читател. Опашката е била от 2 автобуса и 3 тролея и още няколко автомобила. На спирката към 7,30 часа е имало солидна маса от хора, които чакали "своя" превоз.
От ръководството на "Градски транспорт" реагирали светкавично, като наредили на своите служители да направят всичко възможно пътниците да бъдат превозени без "шикалкавене" вкл. тролеите да включат дизеловия си двигател и така да стигнат до спирките.
"Изключително съм благодарна на ръководството на Градски транспорт, а най-вече на шофьора на тролея който снимах с номер 328. Той включи всички светлини, обърна по-невъзможен за мен начин тролея, който не беше закачен за жиците и се върна на първата си спирка по обходен маршрут и то на заден ход. Не сме чакали много, а повечето хора вече бяха почнали да негодуват. Останах впечатлена от бързата реакция, по принцип сме ставали свидетели на дълго чакане.Такова сега нямаше. Благодаря Ви, дами и господа шофьори на тролеи и автобуси. Знаем, че и вашата работа не е лесна и го оценяваме" - заключава нашия читател.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус