Купа България:„Черно море БАСК” срещу „Нефтохимик” днес

Волейболистите на „Черно море БАСК” излизат срещу „Нефтохимик 2010” днес във втория си мач в Група А на турнира за Купата на България. Мачът в зала „Добротица” в Добрич е с начален час 17:00. Двубоят ще бъде първи за бургазлии.

Вчера варненци отстъпиха на старта срещу домакините от „Добруджа 07” с 0-3 гейма (13-25, 18-25, 22-25).
В група В днес също има един мач. В него „Пирин” излиза срещу „ЦСКА”. „Червените” победиха вчера „Монтана” с 3-1 гейма. /dariknews.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355