Кампания за залесяване организират във Варненско

Кампания за залесяване се организира във Варненско на 26 март - неделя.

Доброволците ще могат да засадят дръвче на входа за Варна откъм Аксаково.

Ще копаем дупки и ще засаждаме величествени дъбове, ще се смеем, ще пеем, ще танцуваме, ще се забавляваме... ще изпитваме удоволствие и радост от добре свършената работа, пишат организаторите във фейсбук.

Те зоват всички желаещи да поканят и свои приятели. Дръвчета и инструменти са осигурени от организаторите. Нужно е да носите подходящи дрехи, храна и вода, както и български знамена.

Очаква се при акцията да бъдат засадени общо 2000 дървета край Варна, Добрич и Шумен. /moreto.net

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355