ХК „Локомотив“ спечели варненското дерби за купата
„Локомотив“ Вн спечели хандбалното дерби срещу „Спартак“ и се класира на полуфинал за купата на България. „Локото“ се наложи с 36-16 (15-7). Двубоят се игра в залата на Първа езикова гимназия.
„Лесна победа за нас. Не се получи добра проверка, каквато ни се искаше преди важните ни евромачове със сърбите“, коментира наставникът на победителите Никола Карастоянов.
„Те са далеч по-опитни и се случи това, което се очакваше. За нас по-важен е следващия домакински мач с „Пирин” (Разлог) в първенството, тъй като още имаме шансове за Топ 4”, заяви треньорът на „Спартак” Пенко Златев.
Бранимир Балчев от „Локомотив“ отбеляза 11 гола. /dariknews.bg
„Лесна победа за нас. Не се получи добра проверка, каквато ни се искаше преди важните ни евромачове със сърбите“, коментира наставникът на победителите Никола Карастоянов.
„Те са далеч по-опитни и се случи това, което се очакваше. За нас по-важен е следващия домакински мач с „Пирин” (Разлог) в първенството, тъй като още имаме шансове за Топ 4”, заяви треньорът на „Спартак” Пенко Златев.
Бранимир Балчев от „Локомотив“ отбеляза 11 гола. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус