Грипът си отива, все по-малко болни във Варна

Трима души с грип са постъпили за лечение в Инфекциозната клиника на болница „Св. Марина” през изминалата седмица, съобщават от РЗИ. 385 са регистрираните пациенти с остри респираторни заболявания, докато през предходните седем дни броят им е 393. Най-много са болните във възрастовата група от 5 до 14 години.

33-ма варненци са получили усложнения след прекарани инфекции. 11 от тях са с пневмонии, а 22-ма са развили бронхити. /dariknews.bg
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355