Глобиха със 100 бона „Агрополихим“
РИОСВ Варна издаде наказателно постановление на „Агрополихим“ АД в размер на 100 000 лв. за неизпълнение на условие от комплексно разрешително, за приемане за обезвреждане на отпадъци (фосфогипс) чрез депониране на депо, които не отговарят на критериите за приемане на депа за неопасни отпадъци.
На община Провадия пък е наложена имуществена санкция в размер на 10 000 лв. за приемане за обезвреждане на отпадъци на общинското депо за неопасни отпадъци, които не са преминали предварително третиране.
Експертите на РИОСВ – Варна са извършили 233 проверки на 157 обекта през септември. Издадени са 5 наказателни постановления, с които на нарушителите са наложени имуществени санкции в размер на 112 100 лв.
На община Провадия пък е наложена имуществена санкция в размер на 10 000 лв. за приемане за обезвреждане на отпадъци на общинското депо за неопасни отпадъци, които не са преминали предварително третиране.
Експертите на РИОСВ – Варна са извършили 233 проверки на 157 обекта през септември. Издадени са 5 наказателни постановления, с които на нарушителите са наложени имуществени санкции в размер на 112 100 лв.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус