Глобиха хулиган, вилнял в Районния съд

35-годишен мъж беше глобен за непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и общоприетите норми. Вчера около 8,00 часа той отправил обиди към работещи в Районния съд във Варна, съобщиха от полицията.

Мъжът е от софийското село Драговищица.

Глобен е бил с 250 лева с решение на Районния съд. Актът му е съставен по Указа за борба с дребното хулиганство.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355