Циганка удари шамар на варненска лекарка

Екип на Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) във Варна е бил нападнат в село Каменар. Инцидентът станал снощи около 21.30 часа, съобщава „Черно море”, цитирайки шефката на центъра д-р Мая Рашева.

Спешният екип се отзовал на повикване за тежко болен циганин. Лекарката помолила за тишина, тъй като в къщата било много шумно.

Болният се ядосал и й казал: „Ти ли ще ми правиш забележка, ма”. Когато младата лекарка се отправяла към вратата, получила шамар от съпругата на болния.

Полицията е уведомена за случая.

Мая Рашева обяснява, че това поредният случай на посегателство от страна на цигани върху спешен екип.

Друг екип не е бил извикан, тъй като въпреки обидата, лекарката си е свършила работата.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355