Четири автомобила изгоряха през нощта във Варна

Четири автомобила горяха тази нощ във Варна.

Първият пожар е избухнал малко след полунощ в квартал „Галата”. Пламъците са унищожили напълно „Опел”, а огънят е засегнал и къщата, до която е била паркирана колата. На сградата са нанесени щети на прозорците, външното тяло на климатика и изолацията.

Вторият инцидент е станал минути след 4 ч. в квартал „Виница”, където се е подпалило „Волво”. Автомобилът е изгорял изцяло, като са увредени и паркираните до него „Ауди” и „Ленд Роувър”.

Няма пострадали хора при пожарите, причините за които се изясняват.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355