BOND с концерт тази вечер във Варна
Най-успешният и най-продаван струнен квартет в света BOND ще изнесат тази вечер (21 април) концерт във Варна. Голямото събитие започва от 19 часа в зала 1 на Фестивален и конгресен център.
Заради огромният интерес и изчерпаните билети БОНД са предвидили и втори концерт в морската столица, който ще се проведе на 23 април, неделя. За него все още могат да бъдат намерени билети, съобщиха организаторите.
Настоящият състав на Bond, с който пристигат в България, е Таня Дейвис - първа цигулка, Еос Чатър - втора цигулка, Елспет Хенсън - виола, и Гай-И Уестерхоф - чело, след като Хейли Екър напусна групата през 1998 година заради майчинство.
Към турнето на БОНД в България се включва и сопраното Ли Ли. Британката с китайски произход стана изключително популярна със соловите си изпълнения на мащабни спортни форуми, с ролите на Чо-Чо Сан от „Мадам Бътърфлай“, Лиу от „Турандот“ и Розина от „Севилският бръснар“, както и с Коледния си сингъл съвместно с любимеца на кинозрителите сър Кристофър Лий.
Началото на турнето в България бе поставено с грандиозно шоу с много класика и сексапил в НДК в сряда вечерта. Изпълненията на чаровниците бяха предшествани от тяхната спътница – световноизвестната британка с китайски произход Ли Ли – сопрано, която трогна до сълзи публиката с версията си на „Я кажи ми, облаче ле бяло“ с оригиналния текст на Ран Босилек.
Двете цигуларки Таня и Еос, виолистката Елспет и челистката Гай-И са работили със знаменитости от ранга на сър Пол Макартни, Джими Пейдж, Браян Адамс, Spice Girls. Продажбите на албумите им (общо над 4 милиона копия) им отреждат мястото на най-успешния струнен квартет в музикалната индустрия за всички времена.
Най-популярната кросоувър инструментална група е продала над 4 милиона албума из целия свят от създаването си през 2000 година досега. /moreto.net
Заради огромният интерес и изчерпаните билети БОНД са предвидили и втори концерт в морската столица, който ще се проведе на 23 април, неделя. За него все още могат да бъдат намерени билети, съобщиха организаторите.
Настоящият състав на Bond, с който пристигат в България, е Таня Дейвис - първа цигулка, Еос Чатър - втора цигулка, Елспет Хенсън - виола, и Гай-И Уестерхоф - чело, след като Хейли Екър напусна групата през 1998 година заради майчинство.
Към турнето на БОНД в България се включва и сопраното Ли Ли. Британката с китайски произход стана изключително популярна със соловите си изпълнения на мащабни спортни форуми, с ролите на Чо-Чо Сан от „Мадам Бътърфлай“, Лиу от „Турандот“ и Розина от „Севилският бръснар“, както и с Коледния си сингъл съвместно с любимеца на кинозрителите сър Кристофър Лий.
Началото на турнето в България бе поставено с грандиозно шоу с много класика и сексапил в НДК в сряда вечерта. Изпълненията на чаровниците бяха предшествани от тяхната спътница – световноизвестната британка с китайски произход Ли Ли – сопрано, която трогна до сълзи публиката с версията си на „Я кажи ми, облаче ле бяло“ с оригиналния текст на Ран Босилек.
Двете цигуларки Таня и Еос, виолистката Елспет и челистката Гай-И са работили със знаменитости от ранга на сър Пол Макартни, Джими Пейдж, Браян Адамс, Spice Girls. Продажбите на албумите им (общо над 4 милиона копия) им отреждат мястото на най-успешния струнен квартет в музикалната индустрия за всички времена.
Най-популярната кросоувър инструментална група е продала над 4 милиона албума из целия свят от създаването си през 2000 година досега. /moreto.net
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус