БОНД с два концерта във Варна

Световноизвестният квартет БОНД ще изнесе два концерта във Варна заради огромния зрителски интерес.
Повече от 2 месеца преди шоуто на БОНД билетите в морската столица за концерта на 21 април са разпродадени. По тази причина момичетата ще имат изява и на 23 април.

Настоящият състав на БОНД , с който пристигат в България, е Таня Дейвис - първа цигулка, Еос Чатър - втора цигулка, Елспет Хенсън - виола, и Гай-И Уестерхоф - чело, след като Хейли Екър напусна групата през 1998 година заради майчинство.

Към турнето на БОНД в България се включва и сопраното Ли Ли. Британката с китайски произход стана изключително популярна със соловите си изпълнения на мащабни спортни форуми, с ролите на Чо-Чо Сан от „Мадам Бътърфлай“, Лиу от „Турандот“ и Розина от „Севилският бръснар“, както и с Коледния си сингъл съвместно с любимеца на кинозрителите сър Кристофър Лий.

Концертите във Варна ще бъде от 19 чака в зала 1 на Фестивалния и конгресен център. /moreto.net

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355