Без вода остава част от "Виница"

Ниската част на квартал "Виница" е без вода заради авария в района. Това съобщиха от ВиК.

Очаква се аварията да бъде отстранена в ранния следобед, а водата да бъде пусната в 16 часа, допълниха от дружеството.

Допълнение:

Без вода днес са гражданите в района между улиците "Ген. Г.Попов", "Студентска", "Дубровник" и бул."Васил Левски".

Очаква се аварията да бъде отстранена до няколко часа и водоподаването да бъде възстановено около 17 часа.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355