Без мачове на „Тича” до края на годината

„Черно море” ще може да приема мачове от Първа лига на своя стадион чак от началото на пролетния полусезон. В момента отборът домакинства в Каварна, тъй като „Тича” не отговаря на изискванията.

В понеделник ще бъде избрана фирмата, която ще извърши ремонта на съоръжението. След изтичане на срока за обжалване ще стартират строителните дейности, които ще продължат 60 дни и трудно стадионът ще е готов до края на есенния полусезон, обясни във Варна министърът на спорта Красен Кралев.

Той допълни, че продължава реконструкцията на зала „Владислав”. Тя вече може да се използва и през зимните месеци, след като е монтирана отоплителна система. Предстои ремонт на съблекалните, а следващата година ще бъде сменена настилката и поправен покривът. /dariknews.bg
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355