Анита Мейзер остава в ареста
Невинна съм, навлизам в т. нар. климакс и полудявам отвътре. С тези думи 52-годишната миска Анита Мейзер поиска да бъде пусната на свобода, но Варненският окръжен съд й определи най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража” за причиняване на смърт по непредпазливост на съпруга й Николай Димов и предлагане на подкуп на разследващ полицай.
„Съдействам на 100 % и ще продължа да съдействам. Аз съм майка и жена. Цял живот съм работила, за да се пенсионирам. Не съм виновна, имахме планове с Николай и щяхме да празнуваме рождения му ден. Обичам мъжа си, за какво да го убивам”, заяви през сълзи в съдебната зала Мейзер, чието име по лична карта е Анита Желева.
По време на цялото заседание тя плака, а след като чу решението, се свлече на земята. Анита беше доведена в съда по розов анцуг и джапанки и заплака още при свалянето си от колата на „Съдебна охрана”.
Мейзер е затегнала свинската опашка на врата на мъжа си, като е съзнавала, че поставя в опасност живота му, но не е допускала, че може да се стигне до трагичния случай, заявиха от прокуратурата.
От настъпването на смъртта на Николай Димов до подаването на сигнала в полицията в 03,:30 ч. на 14 август са минали 2-3 часа, коментира пред журналисти адвокатът на обвиняемата Олег Атанасов. Той не можа да обясни какво е правила Мейзер в този интервал от време.
След като се обадила в Пето РУ Анита Мейзер е изразила желание да не се дава гласност на случая. Записът от разговора й със служителя, приел обаждането, е записан и приложен по делото. /dariknews.bg
„Съдействам на 100 % и ще продължа да съдействам. Аз съм майка и жена. Цял живот съм работила, за да се пенсионирам. Не съм виновна, имахме планове с Николай и щяхме да празнуваме рождения му ден. Обичам мъжа си, за какво да го убивам”, заяви през сълзи в съдебната зала Мейзер, чието име по лична карта е Анита Желева.
По време на цялото заседание тя плака, а след като чу решението, се свлече на земята. Анита беше доведена в съда по розов анцуг и джапанки и заплака още при свалянето си от колата на „Съдебна охрана”.
Мейзер е затегнала свинската опашка на врата на мъжа си, като е съзнавала, че поставя в опасност живота му, но не е допускала, че може да се стигне до трагичния случай, заявиха от прокуратурата.
От настъпването на смъртта на Николай Димов до подаването на сигнала в полицията в 03,:30 ч. на 14 август са минали 2-3 часа, коментира пред журналисти адвокатът на обвиняемата Олег Атанасов. Той не можа да обясни какво е правила Мейзер в този интервал от време.
След като се обадила в Пето РУ Анита Мейзер е изразила желание да не се дава гласност на случая. Записът от разговора й със служителя, приел обаждането, е записан и приложен по делото. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус