7 варненци пипнаха грип за седмица
7 варненци се разболяха от грип през настоящата седмица във Варна, съобщиха от Регионалната здравна инспекция (РЗИ).
Пациентите са били диагностицирани в Инфекциозната клиника на УМБАЛ "Света Марина". Броят на болните от остри респираторни заболявания през същия период е 84 души, което е с 1 повече в сравнение с миналата седмица, отчетоха от инспекцията.
С усложнения след респираторно заболявания във Варна са установени 41 пациенти. От тях 18 са с бронхити, а 23-ма имат пневмония.
От РЗИ допълниха, че 76 души са с варицела и 8 със скарлатина във Варна.
Пациентите са били диагностицирани в Инфекциозната клиника на УМБАЛ "Света Марина". Броят на болните от остри респираторни заболявания през същия период е 84 души, което е с 1 повече в сравнение с миналата седмица, отчетоха от инспекцията.
С усложнения след респираторно заболявания във Варна са установени 41 пациенти. От тях 18 са с бронхити, а 23-ма имат пневмония.
От РЗИ допълниха, че 76 души са с варицела и 8 със скарлатина във Варна.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус