1000 лева глоба за шофиране след употреба на дрога
Варненският районен съд наложи глоба от 1000 лева на водач, шофирал след употреба на синтетични наркотици. През нощта на 11 октомври миналата година, полицейски автопатрул спрял за проверка лек автомобил в района на кръстовището на Червения площад във Варна. 21-годишният водач от Силистра бил тестван за употреба на наркотични вещества и пробата дала положителен резултат.
Лабораторното изследване потвърдило наличие на амфетамин и метамфетамин в дадената от подсъдимия кръвна проба.
21-годишният младеж е неосъждан досега. Съдът го освободи от наказателна отговорност, като му наложи административно наказание – глоба в размер на 1000 лева. Съдебното решение подлежи на обжалване в 15-дневен срок. /dariknews.bg
Лабораторното изследване потвърдило наличие на амфетамин и метамфетамин в дадената от подсъдимия кръвна проба.
21-годишният младеж е неосъждан досега. Съдът го освободи от наказателна отговорност, като му наложи административно наказание – глоба в размер на 1000 лева. Съдебното решение подлежи на обжалване в 15-дневен срок. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус