Учат на компютри 10 000 чиновници
През следващия месец в държавната администрация започват специални курсове за обучение по информационни технологии, през които до средата на годината трябва да преминат 10 000 чиновници. Обучението ще се провежда в телецентровете на новата Държавна агенция по информационни технологии и Програмата за развитие на ООН, както и в компютърни кабинети в училищата.
Държавните служители ще бъдат разделени на начинаещи и напреднали в работата с компютри, като ще се отделя повече внимание на основната компютърна и информационна грамотност, цифровата фотография, дизайна на уеб-страници и познания на най-използвания софтуер. Информацията е на Дарик радио.
Държавните служители ще бъдат разделени на начинаещи и напреднали в работата с компютри, като ще се отделя повече внимание на основната компютърна и информационна грамотност, цифровата фотография, дизайна на уеб-страници и познания на най-използвания софтуер. Информацията е на Дарик радио.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус