Повишена мобилност
Резултатите от ново проучване на компанията Compete показват, че 16% от американските потребители на мобилни услуги ползват най-малко по два телефона. В повечето случаи единият е за лични разговори, а другият е предоставен от работодателя за връзка по служба. 25% от компаниите, предоставящи телефони, забраняват на служителите да ги ползват за лични разговори.
Някои от анкетираните носят два телефона, тъй като държат да запазят стария си номер, а други, които пътуват често, искат да имат постоянна мобилна връзка, като притежават номера от различни мобилни оператори. Любопитно е какви ще бъдат резултатите от аналогично проучване в България. Информацията е на Mobile Bulgaria.
Някои от анкетираните носят два телефона, тъй като държат да запазят стария си номер, а други, които пътуват често, искат да имат постоянна мобилна връзка, като притежават номера от различни мобилни оператори. Любопитно е какви ще бъдат резултатите от аналогично проучване в България. Информацията е на Mobile Bulgaria.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус