Поканиха Путин на гости на Международната космическа станция
Президентът на Русия Владимир Путин няма нищо против да посети Международната космическа станция, но само, докато е в отпуск.
По време на пряка връзка от ситуационния център в Кремъл с Международната космическа станция командирът на екипажа Павел Виноградов покани руския президент на гости на международната космическа станция.
“Каним Ви на гости. Вече бяхте на подводен крайцер, в стратегически бомбардировач, Су-27 - изобщо роден самолет. На орбитална станция още не сте били”, каза Виноградов. Владимир Путин се усмихна и отговори: “Само ако съм в отпуск”.
Информацията е на БГНЕС.
По време на пряка връзка от ситуационния център в Кремъл с Международната космическа станция командирът на екипажа Павел Виноградов покани руския президент на гости на международната космическа станция.
“Каним Ви на гости. Вече бяхте на подводен крайцер, в стратегически бомбардировач, Су-27 - изобщо роден самолет. На орбитална станция още не сте били”, каза Виноградов. Владимир Путин се усмихна и отговори: “Само ако съм в отпуск”.
Информацията е на БГНЕС.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус