"Майкрософт" официално отложиха пускането на Windows Vista

Софтуерният гигант "Майкрософт" (Microsoft.com) обяви, че отлага пускането новата си операционна система Windows Vista, предадоха световните агенции. Вместо да постъпи в продажба през втората половина на тази година, както беше планирано, новият продукт ще се появи едва през януари 2007 г.

Единствено корпоративните клиенти ще могат да си закупят Windows Vista през ноември т.г.

Според източници от компанията забавянето се дължи на опитите на нейните специалисти да предприемат допълнителни мерки за повишената безопасност на новата операционна система.

Информацията е на idg.bg.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355