"Майкрософт" официално отложиха пускането на Windows Vista
Софтуерният гигант "Майкрософт" (Microsoft.com) обяви, че отлага пускането новата си операционна система Windows Vista, предадоха световните агенции. Вместо да постъпи в продажба през втората половина на тази година, както беше планирано, новият продукт ще се появи едва през януари 2007 г.
Единствено корпоративните клиенти ще могат да си закупят Windows Vista през ноември т.г.
Според източници от компанията забавянето се дължи на опитите на нейните специалисти да предприемат допълнителни мерки за повишената безопасност на новата операционна система.
Информацията е на idg.bg.
Единствено корпоративните клиенти ще могат да си закупят Windows Vista през ноември т.г.
Според източници от компанията забавянето се дължи на опитите на нейните специалисти да предприемат допълнителни мерки за повишената безопасност на новата операционна система.
Информацията е на idg.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус