До края на годината пускат SIM - карти с 1 GB

Първите SIM - карти с големина 1 GB ще бъдат пуснати в продажба до края на годината от компанията M-Systems, съобщава информационният сайт www.3g.co.uk. Картите ще са за мобилни мрежи от трето поколение. M-Systems е първия производител, който се насочи активно на пазара на SIM - карти, съхраняващи голям обем информация.

Днес компанията предлага устройства от такъв тип с големина от 512 MB. През ноември компанията закупи друг водещ играч на пазара на разработки за SIM - карти Microelectronica. Информацията е на idg.bg.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355