БТК реорганизира call-центровете си
Българската телекомуникационна компания ще открие новия си телефонен център за обслужване на клиенти на 20 март в Бургас, съобщиха от пресцентъра на компанията.
Събитието, на което ще присъстват представители на Комисията за регулиране на съобщенията, на парламентарната комисия по транспорт и съобщения, кметът на Община Бургас Йоан Костадинов и областният управител Любомир Пантелеев, ще бъде част от проекта на телекома за консолидирането на call-центровете в цялата страна в два мега-центъра в Бургас и Плевен.
Информацията е на idg.bg.
Събитието, на което ще присъстват представители на Комисията за регулиране на съобщенията, на парламентарната комисия по транспорт и съобщения, кметът на Община Бургас Йоан Костадинов и областният управител Любомир Пантелеев, ще бъде част от проекта на телекома за консолидирането на call-центровете в цялата страна в два мега-центъра в Бургас и Плевен.
Информацията е на idg.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус