БТК реорганизира call-центровете си

Българската телекомуникационна компания ще открие новия си телефонен център за обслужване на клиенти на 20 март в Бургас, съобщиха от пресцентъра на компанията.

Събитието, на което ще присъстват представители на Комисията за регулиране на съобщенията, на парламентарната комисия по транспорт и съобщения, кметът на Община Бургас Йоан Костадинов и областният управител Любомир Пантелеев, ще бъде част от проекта на телекома за консолидирането на call-центровете в цялата страна в два мега-центъра в Бургас и Плевен.

Информацията е на idg.bg.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355