512MB в SIM карта
Преди повече от година писахме за разработената от израелската компания M-System технология MegaSIM. Особеното при нея е, че позволява познатите телефонни SIM карти да включват доста голям обем вградена памет.
Изглежда, ще я видим по-скоро в реална употреба, отколкото предполагахме, тъй като Orange обяви, че възнамерява да ползва 512MB MegaSIM карти в няколко от телефоните, които ще предлага на абонатите си по-късно през годината.
Малките чипове са с капацитет около 8000 пъти по-голям от този на обикновените SIM и вероятно първо ще се появят във Франция в LG U8210 (на снимката) и след това в останалите европейски мрежи на оператора. Информацията е на Mobile Bulgaria.
Изглежда, ще я видим по-скоро в реална употреба, отколкото предполагахме, тъй като Orange обяви, че възнамерява да ползва 512MB MegaSIM карти в няколко от телефоните, които ще предлага на абонатите си по-късно през годината.
Малките чипове са с капацитет около 8000 пъти по-голям от този на обикновените SIM и вероятно първо ще се появят във Франция в LG U8210 (на снимката) и след това в останалите европейски мрежи на оператора. Информацията е на Mobile Bulgaria.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус