Втори ден се обследват течовете на вода в района на завод "Стомана"
Втори ден продължава обследването на течове на вода в района на "Стомана" - Перник. На място пристигнаха министърът на икономиката Емил Караниколов и областният управител на Перник Емил Костадинов, предаде БНТ.
Снощи в завода влязоха полицаи, прокурори, както и министрите на вътрешните работи и на икономиката, за да локализират откъде са загубите по водопреносната мрежа. След среща при премиера Бойко Борисов стана ясно, че се обследва мрежата по Клон 2, където се губят по около 90 литра на секунда.
Налага се да се направят изкопи през около 150-200 м в участъка, за да се разбере дали има аварии, или става въпрос за нерегламентирано отклонение. /БНТ
Снощи в завода влязоха полицаи, прокурори, както и министрите на вътрешните работи и на икономиката, за да локализират откъде са загубите по водопреносната мрежа. След среща при премиера Бойко Борисов стана ясно, че се обследва мрежата по Клон 2, където се губят по около 90 литра на секунда.
Налага се да се направят изкопи през около 150-200 м в участъка, за да се разбере дали има аварии, или става въпрос за нерегламентирано отклонение. /БНТ
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус