Владимиров не иска реторика за вот на недоверие, а решение на проблеми в Перник
Кметът на Перник Станислав Владимиров, коментира пред НоваТВ, че живее в Перник, в 15 етажен блок, има 6 месечно бебе и като всички перничани се справя, като се зареждат с вода когато има и чака да потече отново.
Той вярва в здравната инспекция за качеството на водата. За пиене ползва изворна и минерална вода, както всички перничани. Благодари на всички доброволци и на държавния резерв.
По думите му, в заведенията за обществено хранене, тези които могат, са се снабдил и с хидрофорни системи и бидони, но риск има. Относно химически тоалетни, общината е поръчала 100, които са по големи и са с мивки за елементарни санитарни нужди.
Във връзка с опасност от разпространение на хепатит, водещи са здравното министерство, има риск при нарушено водоподаване, все пак това е болестта на мръсните ръце. Според него има обективно несвършена работа, не може да обвиняваме само природата и е нормално е хората да са гневни и недоволни.
Той добави, че зимата е суха и няма достатъчно сняг на Витоша. По разчети на ВиК дружеството, при този воден режим, Перник трябва да има вода до април.
Според кмета на Перник, язовир Студена се пълни бързо и се празни бързо и не може да се черпи толкова голямо количество вода. В демократична държава той не е съдник и обвинител, сезирал е компетентните органи, прокуратурата да си свърши работата. Има обективно несвършена работа, повтори отново Владимиров.
Не му се влиза в политическа реторика за вот на недоверие, интересува го да приведе Перник в нормално състояния, там има достатъчно главоболия.
Кметът на Перник се надява голяма част от всички съветници да се задействат, а не да седят на завет и да дават само съвети отстрани. /nova tv
Той вярва в здравната инспекция за качеството на водата. За пиене ползва изворна и минерална вода, както всички перничани. Благодари на всички доброволци и на държавния резерв.
По думите му, в заведенията за обществено хранене, тези които могат, са се снабдил и с хидрофорни системи и бидони, но риск има. Относно химически тоалетни, общината е поръчала 100, които са по големи и са с мивки за елементарни санитарни нужди.
Във връзка с опасност от разпространение на хепатит, водещи са здравното министерство, има риск при нарушено водоподаване, все пак това е болестта на мръсните ръце. Според него има обективно несвършена работа, не може да обвиняваме само природата и е нормално е хората да са гневни и недоволни.
Той добави, че зимата е суха и няма достатъчно сняг на Витоша. По разчети на ВиК дружеството, при този воден режим, Перник трябва да има вода до април.
Според кмета на Перник, язовир Студена се пълни бързо и се празни бързо и не може да се черпи толкова голямо количество вода. В демократична държава той не е съдник и обвинител, сезирал е компетентните органи, прокуратурата да си свърши работата. Има обективно несвършена работа, повтори отново Владимиров.
Не му се влиза в политическа реторика за вот на недоверие, интересува го да приведе Перник в нормално състояния, там има достатъчно главоболия.
Кметът на Перник се надява голяма част от всички съветници да се задействат, а не да седят на завет и да дават само съвети отстрани. /nova tv
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус