Валя Ахчиева напусна БНТ
Дългогодишният разследващ журналист на БНТ Валя Ахчиева напуска обществената телевизия.
Самата тя обяви това във видеопослание, публикувано във "Фейсбук".
Тя съобщи, че в петък е депозирала пред генералния директор на БНТ Емил Кошлуков заявлението си за напускане на телевизията.
Ахчиева отбеляза, че отсега журналистическите й разследвания ще бъдат качвани на канала й в Youtube - "Разследването на Валя Ахчиева". Тя ще работи в партньорство с EURACTIV за информиране на българската и европейската общественост за случаите на нарушени човешки права, злоупотреба с власт, злоупотреба с европейски фондове и корупция.
Валя Ахчиева ще публикува първото си разследване извън БНТ още другата седмица. /БНТ
Самата тя обяви това във видеопослание, публикувано във "Фейсбук".
Тя съобщи, че в петък е депозирала пред генералния директор на БНТ Емил Кошлуков заявлението си за напускане на телевизията.
Ахчиева отбеляза, че отсега журналистическите й разследвания ще бъдат качвани на канала й в Youtube - "Разследването на Валя Ахчиева". Тя ще работи в партньорство с EURACTIV за информиране на българската и европейската общественост за случаите на нарушени човешки права, злоупотреба с власт, злоупотреба с европейски фондове и корупция.
Валя Ахчиева ще публикува първото си разследване извън БНТ още другата седмица. /БНТ
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус